JAK KORZYSTAĆ Z PROGRAMU LOJALNOŚCIOWEGO doTERAA - LRP?

Lubisz kawę ze Starbucks’a albo Coffe Heaven?? To na pewno znasz już ten mechanizm 😉 

Tak jak za każdą kawę w sieciowej kawiarni zbierasz punkty, które potem wymieniasz na gratisowy napój, tak samo za każde zakupy w doTERRA kolekcjonujesz punkty, które możesz wymienić na dowolnie wybrane przez siebie olejki albo inne produkty!

NA tym właśnie polega program lojalnościowy doTERRA  (LRP – Loyalty Rewards Programm)!

Czym LRP różni się od innych programów lojalnościowych tego typu? 

Przede wszystkim tym, że jest bardzo hojny. Im dłużej robisz regularne zakupy, tym % wracających na Twoje konto punktów wzrasta… aż do poziomu 30%.

Co to oznacza? Za zakupy w wysokości 100 Euro – dostajesz z powrotem 30% czyli 30 Euro plus jeszcze koszty wysyłki czyli razem 37 Euro w postaci 37 punktów. W kolejnym miesiącu możesz sobie za te punkty kupić kolejne olejki. 

Niezłe, co? Też tak uważam!

Dodatkowo co miesiąc doTERRA oferuje posiadaczom konta lojalnościowego darmowy olejek miesiąca. Aby dostać taki gratisowy olejek, należy złożyć zamówienie za 125 punktów do 15 dnia danego miesiąca. 

Program lojalnościowy jest dostępny dla każdej osoby, która ma konto w doTERRA. Jest dobrowolny i w każdej chwili możesz z niego zrezygnować.

Dodatkowo przy zamówieniu LRP doTERRA każdorazowo zwraca koszt przesyłki (zwrot również w punktach do późniejszego wykorzystania).

Punkty na wymianę tracą ważność po 12 miesiącach od daty ich wystawienia. Chyba, że zdecydujesz wyłączyć program lojalnościowy – wtedy tracisz je z chwilą wyłączenia.

Nie musisz nic deklarować na stałe – w każdy miesiącu możesz zamówić inne produkty, na inną kwotę. Nie ma też żadnego minimum zakupowego ani obowiązku dokonania zakupów w danym miesiącu. Jeżeli przez kilka miesięcy nic nie kupujesz – nadal korzystasz z programu.

I na koniec kolejna dobra informacja: oczywiście ja pomogę Ci założyć Twoje konto lojalnościowe i oprowadzę Cię krok po kroku przez ten proces wyjaśniając wszystkie szczegóły techniczne i zasady korzystania z programy.

Jeżeli zdecydujesz się zostać klientem doTERRA za moim pośrednictwem oraz skorzystać z programu lojalnościowego – będę zaszczycona towarzysząc Ci w tej podróży. Wystarczy, że się ze mną skontaktujesz 🙂