pracuj ze mną

 

Nazywam się Katarzyna Prasał – Małolepszy lub po prostu Kaśka i jestem kobietą, która po wielu latach odgrywania różnych życiowych ról postanowiła odnaleźć siebie i swoje miejsce w świecie (jakkolwiek banalnie by to nie brzmiało 😉).
A teraz również przekonuję do tego inne kobiety i namawiam, żeby poszły za głosem serca, odnalazły  swoje przeznaczenie i swoja  drogę do prawdziwej wolności. 

Mam wykształcenie ekonomiczne i 20-kilkuletnie doświadczenie zawodowe w pracy w dużych korporacjach.  Prywatnie jestem żoną Artura oraz mamą Kamila i Igora. Mieszkam na wsi pod Krakowem i uwielbiam naturę. A ponadto jestem konsultantką firmy doTERRA oraz pomysłodawczynią marki KRAM Z OLEJKAMI, który od kilku lat jest moją wielką pasją. 

Moja droga do olejków eterycznych i aromaterapii była dosyć kręta. Doprowadziło mnie do nich wypalenie zawodowe oraz związane z nim problemy zdrowotne. Kiedyś myślałam, ze trafiłam na olejki eteryczne przypadkowo, ale teraz już wiem, że przypadków nie ma

Dlaczego zdecydowałam sie na współpracę z doTERRA?

Absolutnie nie wydarzyło sie to z dnia na dzień i do decyzji o współpracy dojrzewałam dość długo.  Dlaczego się zdecydowałam?

1. Miałam dość realizacji cudzych marzeń i naginania się do cudzych oczekiwań.
2. Nie chciałam pracy, która nie niesie dla mnie żadnej wartości, nie rozwija mnie a do tego stresuje. Nie chciałam dłużej robić czegoś, co według mnie nie miało sensu ani perspektyw.
4. Chciałam mieć wreszcie czas dla siebie i dla dzieci. Chciałam wyrwać sie z zaklętego kręgu: praca-dom-sen.
5. Chciałam robić coś, co będzie mnie pasjonować i rozwijać.
6. Chciałam pozbyć sie ciągłego stresu i problemów zdrowotnych. Moje migreny, choroby autoimmunologiczne, ciągłe infekcje dzieciaków – to wszystko skierowało mnie w stronę terapii naturalnych.
7. No i oczywiście chciałam wolności finansowej i porządnego zabezpieczenia finansowego na przyszłość dla mnie  dla moich bliskich.

I chociaż jestem dopiero a początku tej drogi, to wiem, że była to słuszna decyzja. I  nie mam wątpliwości, że gdybym mogła cofnąć czas,  podjęłabym ją z pełną świadomością jeszcze raz!

Więcej o mojej historii i moim „dlaczego” posłuchaj w filmie powyżej.

Co mi dała doTERRA?

 • Przede wszystkim niesamowity rozwój na wszelkich możliwych płaszczyznach. Nie tylko zdobywam wiedzę na temat olejków i aromaterapii, biorę udział w kursach i szkoleniach, ale również olejki skierowały mnie w stronę terapii naturalnych, ziół i ziołolecznictwa. Jestem absolwentką „Szkoły świadomego i zdrowego stylu życia” dr Preety Agraval oraz prawie 😊 absolwentką kursu zawodowego „Zielarz-fitoterapeuta” w Instytucie Zielarstwa Polskiego i Terapii Naturalnych. Mam za sobą też mnóstwo kursów w temacie zielarstwa i aromaterapii (m.in u Anny Bober czy Inez Herbiness).
 • Do tego totalnym zaskoczeniem był dla mnie powiązany z pracą w doTERRA rozwój osobisty – odkrywanie oraz przełamywanie swoich lęków, negatywnych przekonań i blokad. Codzienne wychodzenie ze strefy komfortu, przekraczanie własnych barier i schematów działania. Przepracowywanie tego, co ukryte gdzieś głęboko i często nie do końca uświadomione.  W ciągu ostatnich dwóch lat dowiedziałam się mnóstwo nowych rzeczy na swój temat. Śmiało mogę powiedzieć, ze stałam się zupełnie inną osobą. A na pewno bardziej SOBĄ niż kiedykolwiek wcześniej.
 • Poczucie bezpieczeństwa finansowego – niezależnie czy traktujemy ten biznes jako dodatkowe, czy główne źródło dochodu, dostajemy wynagrodzenie za naszą pracę i zaangażowanie. Nie doświadczamy szklanego sufitu. W dzisiejszych czasach niezwykle ważna jest też świadomość, że działamy na bardzo perspektywicznym i szybko rozwijającym się rynku. A branża, jak pokazał rok 2020 idealnie wpisuje sie w rynkowe trendy i oczekiwania konsumentów, a także jest kryzysoodporna.
 • Wspaniali ludzie – niesamowite kobiety, od których codziennie uczę się czegoś nowego. Brak rywalizacji  i wyścigu szczurów jest dla mnie czystym błogosławieństwem.  Poczucie wspólnoty z osobami, które tak jak ja chcą być wolne, decydować o sobie i dawać wsparcie innym sprawia, że ta praca jest przyjemnością.
 • Nieograniczone możliwości – być może brzmi jak banał, ale prawda jest taka, że dla  doTERRA  Polska jest rynkiem dopiero wschodzącym, w pierwszej fazie rozwoju. To co wydarzy się w najbliższych miesiącach i latach będzie niesamowite. A wiemy to z doświadczeń innych krajów, które przeszły już tą drogę. Identyczną ścieżką przed nami szły Rumunia, Węgry, Bułgaria, Czechy, Słowacja. Przed nami największe wzrosty.
 • Poczucie sensu – robienie czegoś, co daje ludziom wartość, poczucie, że pomaga sie innym i zmienia czyjeś życie na lepsze, pełniejsze i zdrowsze – to na prawdę dodaje skrzydeł.   
 • Wolność czasowa – czas to najbardziej pożądane zasób naszych czasów. Ciągle mamy go za mało. Pracując totalnie elastycznie, mogę sama decydować w jakich godzinach i jak długo pracować. No i ta świadomość, że mogę pracować z dowolnego miejsca na ziemi  a jedynym warunkiem ograniczającym jest dostęp do internetu ;-). 

Jeżeli chcesz sie dowiedzieć więcej o firmie doTERRA, o możliwościach i specyfice tej pracy – kliknij przycisk poniżej.

Co mogę zaoferować Tobie?

Praca w biznesie olejkowym, to praca w grupie. Uczy współpracy a w związku z tym nigdy nie jesteś zostawiona sama sobie. Jest wiele gotowych rozwiązań, szkoleń, schematów, z których można skorzystać na początku swojej olejkowej przygody.

Co zyskasz?

 • Przede wszystkim dostęp do zamkniętej grupy tylko dla osób współpracujących ze mną i będziesz mogła korzystać ze wszystkich zgromadzonych tam materiałów szkoleniowych i wsparcia oraz powielić je dla osób, z którymi Ty będziesz współpracować. Mam mnóstwo gotowych rozwiązań, które na Ciebie czekają. 

Co poza tym? 

 • Otrzymasz moje pełne  wsparcie, zaangażowanie, życzliwości, cierpliwość oraz doświadczenie i cała wiedzę, którą zdobyłam zajmując się aromaterapią.
 • Otrzymasz materiały pozwalające łatwo i przyjemnie rozpocząć przygodę z olejkami eterycznymi.
 • Otrzymasz udział w spotkaniach zespołu i indywidulane wsparcie.
 • Otrzymasz proste, sprawdzone narzędzia i szkolenia, które pokażą Ci jak budować ten biznes krok po kroku.
 • Będziesz współtworzyć oraz brać udział w wydarzeniach i akcjach online naszego zespołu, które pomagają rozwijać biznes.
 • Będziesz mogła wziąć udział w tematycznych warsztatach olejkowych tylko dla zamkniętej grupy klientów.
 • Poznasz wiele innych użytkowniczek olejków eterycznych, które chętnie podzielą się swoimi doświadczeniami.
 • Będziesz się rozwijać, uczyć i osiągać sukcesy!!!

Jak zacząć?

 1. Załóż konto w dōTERRA (jako klient lub jako Wellness Advocate) kupując dowolny zestaw rejestracyjny lub dowolny olejek z opłatą rejestracyjną. Możesz skorzystać z mojego linku: http://www.mydoterra.com/katarzynaprasalmalolepszy
 2. Jeżeli masz problem, kliknij w zakładkę: JAK ZAŁOŻYĆ KONTO
 3. Zacznij używać olejków i zdobywać własne doświadczenia.
 4. Określ swój cel biznesowy – cele do zrealizowania oraz poziom dochodów. Jeżeli chcesz sprawdzić dochody w doTERRA na poszczególnych rangach kliknij TUTAJ
 5. Poświęć 10-15 h w tygodniu na pracę (czynności przynoszące dochody) ja będę Cię w tym wspierać. Oznacza to, że powinnaś poświęcieć na pracę np. 3 razy w tygoniu po 2h plus 4-9 h w weekend, ale to Ty decydujesz jak rozlożyć ten czas.
 6. Przejdź 21 dniowe szkolenie ze mną – będziesz gotowa do samodzielnego działania.
 7. Włącz się w aktywności i wydarzenia naszej grupy: MAM OLEJEK I NIE ZAWAHAM SIE GO UZYĆ
 8. Jeżeli masz pytania lub wątpliwości – wypełnij ankietę i umów się na konsultację ze mną a odpowiem na wszystkie Twoje pytania, podpowiem i rozwieję wątpliwości.

Z kim nie mogę współpracować?

Nie mogę niestety Ci pomóc jeśli:

 • jesteś już zarejestrowana w doTerra w innym zespole,
 • chcesz pracować równolegle nad rozwojem dwóch lub więcej zespołów w różnych firmach marketingu sieciowego,
 • nie lubisz pracy z ludźmi,
 • nie szukasz rozwiązań ale wymówek 😉

Nie jesteś pewna? Masz wątpliwości? Umów się ze mną na bezpłatne konsultacje biznesowe. Chętnie pomogę Ci w podjęciu decyzji.

Nadal nie wiesz czy to biznes dla Ciebie?

Przejdź do zakładki BIZNES ONLINE i zobacz na czym polega praca w marketingu sieciowym, czemu specjaliści określają ją jako biznes XXI wieku i czym różni się Networking od pracy na etacie?

 

Możesz też umówić się a konsultację biznesową, w tym celu wypełnij poniższą ankietę. 

Obejrzyj mój WEBINAR BIZNESOWY – od pasji do biznesu, gdzie opowiadam o firmie doterra, rynku olejków eterycznych, o specyfice tej pracy i możliwościach jakie ona daje: