MOTIVATE – mieszaka dodająca odwagi i motywacji

Motivate Encouraging Blend (mieszanka motywująca) – to cudowne połączenie kilku olejków eterycznych z mięty pieprzowej, skórki klementynki i skórki yuzu, nasion kolendry, bazylii, kwiatów i liści melisy, liści rozmarynu oraz wanilii.

☝ Pierwszy raz wykorzystano tutaj olejek doTERRA Yuzu – bogaty w limonen olejek eteryczny, pozyskiwany ze skórki japońskiego owocu przypominającego mandarynkę, znanego z właściwości pobudzających i tonizujących.

 MOTIVATE to idealna aromatyczna mieszanka, która pomaga odzyskać poczucie pewności siebie, odwagę i wiarę we własne możliwości. Stworzona została dla osób, które potrzebują motywacji i wsparcia. Ma świeży, czysty zapach, który pobudza do działania, zachęca, stymuluje kreatywność.

JAK DZIAŁA mieszanka MOTIVATE

  • wspiera uczucie pewności siebie,
  • wspiera uczucie odwagi i wiary,
  • pomaga znaleźć motywację,
  • pomaga rozwiać negatywne myśli,
  • zachęca i pobudza do działania,
  • stymuluje kreatywność,
  • wzmacnia wiarę w siebie i we własne możliwości,
  • dodaje energii, pomaga uporać się z wątpliwościami,
  • pomaga zwalczać negatywne emocje – pesymizm, cynizm, zwątpienie

KIEDY UŻYWAĆ MOTIVATE

🧡Jest idealna w momentach kiedy potrzebujemy motywacji, jesteśmy sfrustrowani, rozczarowani i nic nam się nie chce.

💛 W okresach przemęczenia i zniechęcenia, kiedy brak nam energii i motywacji do działania

❤ W sytuacji kiedy utkniemy i potrzebujemy wsparcia, by znów zacząć działać. MOTIVATE obudzi w nas duszę wojownika i daje siłę, by zmierzyć się z wyzwaniami i przeciwnościami losu.

💛Szczególnie przydatna w okresach przemęczenia, czy zniechęcenia, kiedy nie mamy dość energii by wypełniać ważne zadania w naszym życiu.

🧡Gdy zbyt długo zajmujemy się innymi, czy wpieramy innych emocjonalnie zapominając o własnych potrzebach, co prostą drogą prowadzi nas do wypalenia, zniechęcenia i frustracji.

❤Kiedy tracimy nadzieję, ze damy radę stawić czoło kolejnym wyzwaniom, kiedy przerastają nas zadania, którym musimy podołać.

🧡 Kiedy dopada nas pesymizm, zwątpienie i poczucie porażki.

💛 Kiedy mamy poczucie stagnacji i braku celu,

❤Dla przezwyciężenia stagnacji, aby „chciało nam się chcieć” (olejek idealny dla nastolatków pozbawionych entuzjazmu, radości i motywacji 😊)

JAK STOSOWAĆ

✔ Nałóż rano na spody stóp, aby z rozmachem zacząć dzień.

✔ Nałóż na punkty pulsacyjne (nadgarstki, szyję, miejsca za uszami) przed czynnościami wymagającymi pewności siebie i wiary we własne możliwości (np. przed wystąpieniem publicznym, przed konkursem czy zawodami)

✔ Dyfuzja: Użyj trzy, cztery krople w wybranym dyfuzorze.

✔ Rozpylaj w samochodzie, dla lepszego samopoczucia i redukcji stresu,

✔wąchaj prosto z butelki i wetrzyj jedną kroplę w dłonie i wdychaj zapach spokojnie przez 1-2 minuty.

✔ Stosowanie na skórę: W masażu – zmieszaj 5 kropel w 5 ml oleju nośnikowego i zastosuj do relaksującego i uwalniającego negatywne emocje masażu stóp, barków lub całego ciała.

✔ Do kąpieli – dodaj 5 kropli do miodu, śmietany lub soli Epsom a następnie wlej do wanny i ciesz się kojącą kąpielą.

✔ W perfumach – olejek MOTIVATE z powodzeniem może stosowany solo zastąpić perfumy. Możemy go również mieszać z innymi olejkami tworząc wspierające mieszanki zapachowe.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.