ADAPTIV – olejek na dzisiejsze, niepewne czasy …

Mieszanka ADAPTIV – to stosunkowo nowa mieszanka zaproponowana przez doTERRA dla osób sfrustrowanych, zestresowanych i przytłoczonych codziennością. Żyjemy w szalonych czasach, pędzimy razem z tym światem na oślep i nieustannie znajdujemy się w sytuacji, kiedy musimy dostosować się do swojego otoczenia, aby ponownie znaleźć równowagę i komfort. Codzienne zwroty akcji, zmiany sytuacji oraz zmiany warunków, w których funkcjonujemy oraz związane z nimi niepewność i strach – sprawiają, że czujemy się nerwowi, niespokojni i spięci.

Znacie to❓

Jasne, że tak❗

👉 To teraz poczytajcie, w jaki sposób aromaterapia przychodzi nam z pomocą w takich sytuacjach.

Jest wiele mieszanek uspokajających, przynoszących spokój ducha, działających kojąco i wyciszająco. Jednak mieszanka, którą dzisiaj Wam chciałam przedstawić działa inaczej.

Specjaliści z firmy doTERRA długo pracowali nad formułą ADAPTIV, żeby otrzymać coś co jednocześnie zadziała głęboko i relaksująco na układ nerwowy, a jednocześnie pozwoli nam pozostać w działaniu.

CO TO ZA OLEJEK

Nazwa pochodzi od słowa „adapt”, ponieważ właśnie to jest to, co ta mieszanka ma na celu – pomóc Ci przystosować się do otoczenia i do codziennych wyzwań życia. W naszym zwariowanym świecie nie jest to wcale takie proste. ADAPTIVE pomaga wzmocnić mechanizmy adaptacyjne odpowiadające za naszą zdolność przystosowywania się do trudnych sytuacji lub aklimatyzacji w nowym otoczeniu. Został specjalnie opracowany aby pomóc uspokoić się, podnieść na duchu i zrelaksować w trudnych sytuacjach.

ADAPTIV pomaga nam zamienić niespokojne i przytłaczające warunki życia w środowisko spokoju, harmonii i kontroli.

JAK PACHNIE

Zapachowo – mieszanka jest genialna i nie jest to tylko moja opinia. Dla wielu osób, które mają okazję ją poznać np. na warsztatach z aromaterapii, staje się mieszanką numer 1. Jak zawsze ciężko taki zapach opisać: słodki, kwiatowy, trochę owocowy – z jednoczesną gorzką i pikantną nutą. Radość dla zmysłów!

CO MA W SOBIE

Zawiera olejki eteryczne z kwiatów (lawenda, magnolia, neroli) oraz olejek z dzikiej pomarańczy, mięty zielonej, rozmarynu oraz Copaiby.

💙 LAWENDA – zdecydowana Królowa Olejków! Numer 1 jeżeli chodzi o działanie kojące, uspokajające i relaksujące. Wchodzi w skład wielu mieszanek, które mają na celu wyciszyć zmysły i ukoić nerwy.

💙 MAGNOLIA- jej aromat jest odurzająco słodki i miękki. Ma ten sam podstawowy składnik chemiczny co lawenda – linalol, który jest niezwykle kojący. Jak prawie wszystkie olejki kwiatowe działa relaksująco, dale poczucie harmonii i wewnętrznego spokoju.

💙 NEROLI – olejek z kwiatu gorzkiej pomarańczy uspokaja nerwy i pomaga przy wyczerpaniu emocjonalnym.

Więcej o nim przeczytacie TUTAJ – zachęcam gorąco bo ma niesamowitą historię oraz właściwości

💙 WILD ORANGE – olejek z tego samego drzewa, co NEROLI ale nie destylowany z kwiatów, tylko wytłaczany na zimno ze skórki owocu. Podobnie jak inne cytrusy – słynie z podnoszącego na duchu, pozytywnego i energetyzującego aromatu.

💙 ZIELONA MIĘTA – (Spearmint) to słodsza i delikatniejsza wersja orzeźwiającej mięty, wpływająca również na nasz poziom energii oraz wspomagająca koncentrację.

💙 ROZMARYN – poprawia funkcje mózgu, głównie zapamiętywanie i koncentrację

💙 COPAIBA – genialny olejek (więcej o nim wkrótce!!) może pomóc uspokoić i złagodzić niepokój.

KIEDY STOSOWAĆ ADAPTIV

👉 Niezależnie od tego, czy czujesz się zmęczona, niespokojna, niezdecydowana czy rozdrażniona, ADAPTIV pomaga ciału i umysłowi zachować równowagę.

👉 Adaptiv wycisza, kiedy pojawia się stres i niepokój, ale jednoczenie pozostawia Cię gotową do działania – w pełni równowagi, stabilnie.

👉 Idealne podłoże do efektywnej nauki i pracy, tak aby żadne emocje nie rozpraszały naszej koncentracji.

👉 Kiedy przeraża Cię perspektywa dużej prezentacji czy innego wystąpienia publicznego albo rozmowy, przed którą się denerwujesz – wypróbuj ADAPTIV.

JAK STOSOWAĆ ADAPTIV

  • Dodaj do dyfuzora 3-5 kropli aby wzmacniać spokój i koncentrację.
  • Wieczorem wmasuj ADAPTIV w stopy lub ramiona (wymieszaj trzy krople z frakcjonowanym olejem kokosowym, aby wzmocnić relaksujący efekt masażu).
  • Dodaj kilka kropli ADAPTIV do wieczornej kąpieli z solami Epsom (dodaj 3-4 krople do wanny lub wymieszaj w płynie do kąpieli). Wersja pod prysznic – dodaj 3 krople do żelu.
  • nałóż jedną kroplę na dłonie, rozetrzyj, przyłóż dłonie do twarzy i wdychaj głęboko w razie potrzeby w ciągu dnia aby się uspokoić i skoncentrować.
  • wdychaj prosto z butelki
  • Użyj ADAPTIV TOUCH (rollon 10 ml rozcieńczony frakcjonowanym olejem kokosowym) jako uspokajających i relaksujących perfum.
  • Możesz samodzielnie przygotować sobie rollon – wystarczy rozmieszać 10-15 kropli olejku ADAPTIV z olejem nośnikowym i wsmarować w podeszwy stóp, klatkę piersiową (okolice serca), kark lub nadgarstki.

 

Przetestujcie, bo naprawdę działa!

Powodzenia. I niech moc olejków będzie z Wami!!

PA!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.