SERENITY – mieszanka na dobry sen

☝ Serenity to idealna mieszanka, która rozprasza się przed snem, zapewniając spokojny sen, uspokajając niespokojne dziecko lub zmniejszając uczucie zmartwienia i stresu.

☝ Mieszanka Serenity łączy w sobie olejki eteryczne, które pomagają uspokoić się i zrelaksować, kiedy pojawiają się niepokój, podenerwowanie. To idealna mieszanka, którą można stosować zarówno w dzień, jak i w nocy, ponieważ może pomóc w zmniejszeniu codziennego napięcia i stresu oraz promowaniu relaksującego, regenerującego snu.

☝ Ten bardzo szczególny olejek jest doskonały do zastosowania w sypialni ponieważ pomaga zasnąć i osiągnąć zdrowy spokojny sen. Doskonały dla nerwowych dzieci, którym trudno uspokoić się przed snem

Serenity łączy w sobie olejki eteryczne z drewna, kwiatów i ziół, które są znane ze swoich właściwości uspokajających napięcie.

  • Olejek eteryczny YlangYlang – jest destylowany z pachnących kwiatów tropikalnego drzewa pochodzącego z Filipin, zwanego drzewem perfum. Badania nad korzyściami zdrowotnymi ylang-ylang rozpoczęły się na początku XX wieku, kiedy francuscy chemicy zauważyli uspokajające właściwości olejku.
  • Rumianek rzymski – to olejek kojący i uspokajający emocjonalnie. Jest ceniony za zdolność uspokajania, relaksu i wyciszania ciała i umysłu.
  • Świeży, kwiatowy aromat lawendy był używany od starożytności do łagodzenia napięcia i niepokoju.
  • Bogaty, ziemisty zapach olejku wetiwerowego jest jednym z najbardziej uziemiających olejków eterycznych.
  • Olejek eteryczny z drzewa Ho (Ho Wood) działa uspokajająco dzięki wysokiemu stężeniu linalolu.
  • Olejek eteryczny z hawajskiego drzewa sandałowego jest drzewny, ziemisty i relaksują
  • Majeranek koi emocjonalnie.
  • Drewno cedrowe zawiera wysoką zawartość cedrolu, który został gruntownie przebadany pod kątem jego zdolności uspokajających.
  • Do tego absolut wanilii łagodzi zmartwienia i pobudza uczucie miłości i wię

Razem te olejki tworzą wysoce relaksującą mieszankę, która jest idealnym uzupełnieniem rutyny przed snem.

 

Poniżej kilka zastosowań Serenity w ciągu dnia oraz wieczorem:

➡ Kiedy zaczynasz odczuwać ciężar życia – zatrzymaj się i powąchaj Serenity. Możesz wąchać z buteleczki albo z dłoni. Serenity dzięki kojącemu i podnoszącemu na duchu zapachowi może zapewnić idealną ucieczkę od intensywnych, negatywnych emocji. Następnym razem, gdy znajdziesz się w stresującej sytuacji – dyfuzuj lub wdychaj Serenity wprost z buteleczki.

➡ W sytuacjach stresowych możesz również użyć aromaterapeutycznej biżuterii (z glinki albo kamieni lawowych, które wchłaniają olejki eteryczne), aby mieć SERENITY zawsze przy sobie rzez cały dzień.

➡ Mieszanka Serenity pomaga zmniejszyć uczucie napięcia i uspokoić emocje. Kiedy czujesz, że napięcie i poziom stresu rośnie – stosuj Serenity miejscowo. Rozcieńczyć olejek frakcjonowanym olejem kokosowym i wsmaruj w kark, szyję albo okolice serca.

➡ Jeśli gonitwa myśli nie pozwala Ci zasnąć lub masz trudności z uspokojeniem niespokojnego dziecka – nałóż Serenity na podeszwy stóp aby odprężyć się i wyciszyć przed zaśnięciem. Możesz w tym celu połączyć 2 krople mieszanki z odrobiną oleju bazowego (może być kokosowy) albo kremu do stóp.

➡ Serenity może być również dyfuzowana, aby ułatwić spokojny sen. Dodaj trzy do czterech kropli Serenity do wybranego dyfuzora. Ta mieszanka jest idealna do relaksu i wypełni pomieszczenie subtelnym, uspokajającym aromatem.

➡ Możesz również dodać kilka kropli doTERRA Serenity® do poduszek i pościeli, aby uzyskać aromatyczną rozkosz podczas zasypiania.

➡ Nałóż 2 krople Serenity na poduszkę grzejną lub osłonę szyi, aby przybliżyć rozgrzewający aromat. Lub wetrzyj go w skronie i kark.

➡ Dodaj dwie do trzech kropli Serenity do ciepłej kąpieli z solami Epsom, aby uzyskać spokojne, odnawiające doświadczenie. Lub, jeśli wolisz wziąć prysznic przed snem, dodaj kroplę lub dwie Serenity do balsamu lub mydła.

dōTERRA stworzyła również produkt, który wykorzystuje relaksującą moc olejków eterycznych w wygodnej, łatwej do spożycia formie – w żelowej, wegańskiej kapsułce. Kompleks dōTERRA Serenity Restful Complex łączy w sobie dobrze zbadane, relaksujące właściwości olejku eterycznego z lawendy i L-teaniny wraz z melisą, kwiatem męczennicy i rumiankiem łagodnie wspomagają relaks i sen.

DOBREJ NOCY!

I niech moc olejków będzie z Wami!

PA!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.